قیمت ویژه کاشی خام صادراتی در سطح بازار

کاشی های خام، در اصل مصالحی ساده و بدون طرح هستند که شما می توانید آن ها را خریداری کرده و با سلیقه و هنر خود، طراحی نمایید و سپس مورد استفاده قرار دهید. این کاشی ها به طور انبوه در کشور ما تولید شده و سپس به سایر کشور های دنیا صادر می گردند. به روز ترین قیمت کاشی خام صادراتی در سطح بازار های خارجی، بر اساس درجه مرغوبیت این محصولات تعیین می شود و عمدتا با نرخ ویژه و سود کم به فروش می رسند. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در این حوزه بدست آورید.

قیمت ویژه کاشی خام صادراتی در سطح بازار

مهمترین اطلاعات درباره خرید کاشی

مهمترین اطلاعات درباره خرید کاشی کاشی در اصل، نوعی سفال لعاب دار است که به صورت قطعات مربعی شکل تولید شده و توسط هنرمندان این حرفه، طراحی می شود تا ظاهری زیبا پیدا کند. از آن به عنوان دیوار پوش، در بخش هایی از ساختمان مانند سرویس بهداشتی یا آشپزخانه استفاده می گردد. شما باید در زمان خرید کاشی ها، چند نکته را در نظر بگیرید که در ادامه این مطلب، خدمت شما ارائه می شوند:

  1. اولین نکته مهم در انتخاب و خرید کاشی ها این است که به میزان ضخامت و وزن آن ها دقت کنید. یک کاشی مرغوب محصولی است که هم از ضخامت مطلوبی برخوردار باشد و هم وزن نسبتا کمی داشته باشد. به این ترتیب مقاومت آن بالاتر می رود و راحت تر بر روی دیوار نصب می شود و سقوط نمی کند.
  2. حتما باید به لعاب سطح کاشی ها دقت کنید و مطمئن شوید که این لعاب، در هیچ نقطه ای از آن ها، کنده یا لب پر نشده است؛ چون بروز این مسئله، موجب جذب آب در کاشی ها شده و مقاومت آن ها را پایین می آورد.
  3. همچنین باید از عدم وجود ترک، شکستگی و نقص در ابعاد کاشی ها، اطمینان حاصل کرده و محصولات بدون عیب را خریداری نمایید.

خرید بدون واسطه کاشی خام از تولیدکنندگان

خرید بدون واسطه کاشی خام از تولیدکنندگان کارخانه های تولید کننده کاشی های خام، این محصولات را بعد از تولید کردن، در حجم انبوهی عرضه می نمایند و آن ها را به صورت بدون واسطه و مستقیم، در اختیار مراکز خرید محصولات سفالی در سراسر کشور قرار می دهند تا از آن ها برای پیاده سازی طرح های هنری خود استفاده نمایند؛ چرا که یک کاشی خام، کاربردهای زیادی در این زمینه دارد.

شما عزیزان نیز می توانید برای ثبت سفارش کاشی های خامی که با نرخ ارزان به فروش می رسند، از راه های مختلفی استفاده کنید. لازم به ذکر است که راحت ترین راه حل ممکن، استفاده از فروشگاه های آنلاین مختلفی همچون همین وب سایت است که این محصولات را از راه دور به شما ارائه می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما