تولیدکنندگان بهترین کاشی صادراتی در اصفهان

برای اینکه بتوان به محیط فضای زیبای بخشید و نظافت را در آن رعایت کرد، می توان از انواع کاشی ها استفاده کرد. در سرویس‌های بهداشتی، سالن، حمام، فروشگاه ها و… به وفور از انواع کاشی استفاده می‌شود. کاشی اصفهان مشکی دارای نمونه های متنوعی هستند که استقبال از خرید هر یک از آنها بسیار زیاد می باشد. در این زمینه تولید کنندگان بهترین کاشی صادراتی در اصفهان تمام تلاش خود را انجام می دهند تا حتی به صورت عمده نسبت به ارائه این سری محصولات اقدام نمایند.

تولیدکنندگان بهترین کاشی صادراتی در اصفهان

دسته بندی انواع کاشی براساس کیفیت

دسته بندی انواع کاشی براساس کیفیت کاشی ها به سنگ مصنوعی گفته می شوند که در طول و عرض های متنوعی بوده و ضخامت آنها چندین میلیمتر می‌باشد. یک روی آنها سطح شیشه‌ای است که کاملاً صاف و صیقلی می باشد. کاشی ها در ساختمان، کارایی بسیار زیادی دارند و در حمام، توالت، آشپزخانه و غیره از آن ها استفاده می شود. مواد اولیه مورد استفاده برای تهیه کاشی، به سه دسته تقسیم می‌شود که از آنها می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

 • مواد پلاستیک یا شکل‌پذیر

کانی های رسی، دارای خاصیت پلاستیسیته هستند و خاصیت شکل پذیری را به بدنه انتقال می دهند.

 • پرکننده‌ها یا فیلرها

پر کننده ها مواد غیر پلاستیکی هستند که نقطه ذوب و مقاومت شیمیایی آن ها بالا است، این مواد به بدن اضافه می‌ شود تا از تغییر شکل بدنه در خلال پخت جلوگیری کند.

 • گدازآورها

برای کاهش نقطه ذوب بدنه یا لعاب، مورد مصرف واقع می شود. هنگام پخت بدنه، گدازه ها ذوب شده و در هنگام سرد شدن فاز شیشه را در بدنه به وجود می‌آورند و به بدنه کاشی استحکام کافی می بخشند.

اما کاشی ها دارای نمونه های متنوعی هستند که از آن ها می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

 1. كاشی ديواری
 2. كاشی‌های ديواری ورقه‌ای
 3. کاشی لعابی دیواری
 4. كاشی‌های دارای ورقه‌های ازپيش چيده شده
 5. كاشی موزائيكی
 6. كاشی كف
 7. کاشی وینیلی
 8. كاشی بدون لعاب

فروشنده کاشی صادراتی در اصفهان

فروشنده کاشی صادراتی در اصفهان فروشنده کاشی صادراتی در اصفهان، تمام تلاش خود را انجام می دهد تا انواع کاشی های صادراتی را در تنوع رنگ و طرح و سایز در اختیار مشتریان خود قرار دهد، در حال حاضر روش های خرید کثیری وجود دارد که با استفاده از آن می توانید با کیفیت ترین انواع کاشی را خریداری نمایید، یکی از آن ها مراجعه حضوری به مراکز عرضه انواع کاشی می باشد، اما چنین روش خریدی به شما توصیه نمی‌ شود؛ چرا که با صرف وقت و هزینه بسیار زیادی همراه است. در این زمینه می توانید از طریق درگاه اینترنتی با کیفیت ترین کاشی خود را خریداری کنید و خریدی به صرفه داشته باشید با این وجود دست واسطه ای در کار نیست و شما مستقیماً با ارائه دهنده واقعی خود را انجام خواهید داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما